مرکز تماس و پشتیبانی
گفتگو را شروع کنید
سلام! برای آغاز گفتگو روش پشتیبانی مورد نظر را انتخاب نمایید.
پرداخت در محل
بازار
دعوت به همکاری

با درود،
فروشگاه اینترنتی کوچه بازار، اعلام می‌کند که آماده همکاری با تولیدکنندگان و عرضه‌کنندگان کالا می‌باشد.
تیم کوچه بازار همواره به دنبال همکاری با برندهای معتبر و توزیع کنندگان کالاهای باکیفیت بوده تا بتواند به مشتریان، خدماتی بهتر و محصولاتی با کیفیت عالی ارائه دهد.
آیا عرضه‌کننده‌ای متعهد هستید که محصولاتی باکیفیت و قابل اطمینان دارید؟ اگر پاسخ شما بله است، زمان همکاری فرا رسیده است. فروشگاه اینترنتی کوچه بازار می‌تواند شما را برای توزیع کالاهای باکیفیت‌تان از برندهای معتبر یاری کند. 

کوچه بازار، با توجه به استانداردهای بالا و اصول اخلاقی، تمایل دارد به عرضه‌‌ی کالاهای مرغوب در سراسر کشور عزیزمان ایران. ما معتقدیم که ملت ایران حق دارند از بهترین محصولات استفاده کنند، بنابراین، فقط با تولیدکنندگانی همکاری می‌کنیم که استانداردهای کیفیت را رعایت می‌کنند. از همین روی به دنبال برندهایی هستیم که توانسته‌اند در بازار خلاقیت، نوآوری و کیفیت را به ارمغان بیاورند و بتوانند نیازها و تمایلات مشتریان را برآورده کنند. 

اگر می‌خواهید محصولات شما در بستر اینترنت به دست مشتریان برسد، همکاری با کوچه بازار به شما امکان می‌دهد تا به مشتریان جدیدی دسترسی پیدا کرده و محصولات خود را در دسترس بازار بزرگی از مشتریان قرار دهید. تیم کوچه‌ بازار معتقد است که با ترکیب تلاش مشترک، مهارت‌های فنی و قدرت توزیع فروشگاه اینترنتی، می‌توانیم به موفقیت‌های بزرگی در آینده دست یابیم.

درصورتی که تمایل به همکاری دارید می‌توانید از طریق یکی از راههای ارتباطی زیر به کوچه بازار پیام دهید:
ایمیل شرکت: koochebazaar.com@gmail.com
شبکه‌های اجتماعی (واتساپ، تلگرام، ایتا): 09195681364

با تشکر از توجه شما و امیدواریم که بتوانیم در آینده نزدیک با هم همکاری مثمرثمری داشته باشیم.

با احترام،
مرکز خرید عمده و خرده اینترنتی کوچه بازار

دانلود فایل
به این مقاله رای بدهید :
2 👍
0 👎

نظرات کاربران

متن نظر شما (اجباری)