قرعه کشی کوچه بازار
بازار
ثبت نام ( سرصفحه موبایل )
کوچه بازار ( سرصفحه موبایل )
معرفی و بررسی انواع ریمل

مدل‌های مختلف ریمل

ریمل ژله‌ای: این نوع ریمل قابلیت انعطاف داشته و در حالت دادن به مژه‌ها کاربرد راحت‌تر دارد و پروسه‌ی بلند کردن و فر دادن را آسان‌تر می‌کند.

ریمل پلاستیکی: ریمل رایج و معمول که بیشتر استفاده می‌شود، از نوع مایع (پلاستیکی) بوده که خودش دو نوع «معمولی» و «ضد آب» دارد. ریمل ضد آب، نسبت به آب و تعریق، گریه کردن و... مقاوم است و اطراف چشم سیاه نمی‌شود. برای پوست‌های چرب هم مناسب است و می‌توانید پس از ریمل زدن با خیال راحت به استخر هم رفت و خبری از حاله‌ی سیاه اطراف چشم‌ها نخواهد بود.
برای پاک کردن ریمل ضد آب باید پنبه را به آرامی روی مژه‌ها کشید که از شکستگی و جدا شدن مژه‌ها و کشیدگی پوست اطراف چشم جلوگیری شود.

ریمل تقویتی: این نوع ریمل حاوی موادی‌ست که برای پر شدن، تقویت یا بلند شدن مژه‌ها مفید است و علاوه بر حجم‌دهی و بلند کردن مژه‌ها می‌تواند به تقویت و رشد آنان هم کمک کند.

ریمل پودری: این نوع ریمل برای استفاده به چند قطره آب نیاز دارد و طوری روی مژه‌ها می‌نشیند که که جلوه‌ی مژه مصنوعی می‌دهد که برای شرایط عجله‌ای بسیار مناسب و کاربردی‌‌ست.

ریمل جداکننده مژه: این نوع ریمل همه‌کاره (حجم‌دهنده و ضخیم‌کننده) و معمولاً ضد آب می‌باشد و قابل پخش به‌طور مساوی روی مژه‌ها.

 

ریمل اکلیلی: این نوع ریمل مناسب عروسی‌ها و جشن‌هاست که باید در حین زدن به طور مساوی روی مژه پخش گردد تا یک‌جا جمع نشود.

ریمل کرمی: ریملی که شبیه کِرم بوده که مناسب برای مژه‌های کم‌پشت می‌باشد چون تعداد مژه‌ها را بیشتر نشان می‌دهد و به راحتی هم پخش می‌شود.

 

دانلود فایل

نظرات کاربران

متن نظر شما (اجباری)