قرعه کشی کوچه بازار
بازار
ثبت نام ( سرصفحه موبایل )
کوچه بازار ( سرصفحه موبایل )
دوربین مداربسته مناسب مغازه

یک مغازه‌دار برای جلوگیری از سرقت، کنترل فروشگاه خود از راه دور و نظارت بر کارکنان نیاز به نصب دوربین مداربسته دارد. یک فروشگاه یا مغازه با دوربین مداربسته می‌تواند به حفظ امنیت و داشتن نظم لازم برسد. دوربین مداربسته‌ی مخصوص مغازه‌ها چندان دوربین‌های خاصی نیستند و با داشتن چند ویژگی می‌توان یک دوربین برای مغازه داشت. 

با داشتن دوربین‌ مداربسته می‌توانید روی فروشگاه خود نظارت کنید و تصاویر را از گوشی خودتان ببینید. اگر در فروشگاه خود کالاهای ارزشمند داشته باشید می‌توانید شبانه‌روزی آنها را چک کنید.

 

 

دوربین مداربسته‌ی مناسب برای مغازه

دوربین مداربسته‌ی مغازه‌ها شامل دو دسته‌ی داخلی(Indoor) و بیرونی(outdoor) هستند زیرا شما هم برای محیط داخلی و هم محیط خارجی مغازه‌ی خود نیاز به دوربین مداربسته دارید. مثلاً با دوربین مداربسته‌ی بیرونی، رفت و آمد مشتریان را بررسی می‌کنید و با دوربین مداربسته‌ی داخلی از بابت امنیت کالاها و جلوگیری از سرقت آنها می‌توانید اطمینان حاصل کنید یا این که نظارت کنید مشتریانتان بیشتر به کدام دسته از کالاها توجه دارند و چه محصولاتی از فروشگاه شما بیشتر مورد بازدید قرار می‌گیرند تا آنها را افزایش دهید. و همچنین می‌توانید در مواقع عدم حضور خود، از راه دور بر کارکنانتان نظارت داشته باشید.

دوربین مداربسته برای بررسی دقیق جزئیات است و آن قسمتهایی از محیط که نیاز به نظارت دائمی دارند را می‌تواند به خوبی پوشش دهد. برای نصب دوربین در محل مناسب محیط جهت بهترین نظارت بر محیط بهتر است که این امر به دست افراد متخصص سپرده شود.

 

 

از ویژگی‌های خوب و کاربردی دوربین مداربسته‌ی فروشگاه‌ این است که جهت نظارت بر عملکرد کارکنان، می‌توان دوربین مداربسته‌ی فروشگاه را از راه دور کنترل کرد و با قابلیت زوم بر ریزترین جزئیات هم نظارت داشت.

برای محیط خارجی مغازه نیاز به دوربین مداربسته‌ای‌ست که در شرایط جوی نامناسب (گرد و غبار، باران، باد و...) دچار مشکل و اختلال نشود.

قابلیت دید در شب از ویژگی‌های کاربردی دوربین‌های مداربسته برای تصویربرداری در تاریکی مطلق است.

تنوع مداربسته مشکل قیمت را هم برای تمام قشر مشتریان حل می‌کند چون برندهای بسیاری با ویژگی‌های مخصوص مغازه، دوربین مداربسته تولید می‌کنند.

دانلود فایل

نظرات کاربران

متن نظر شما (اجباری)