مرکز تماس و پشتیبانی
گفتگو را شروع کنید
سلام! برای آغاز گفتگو بر روی روش پشتیبانی مورد نظر بزنید.
پرداخت در محل
بازار

اگر کالای خریداری شده از نظر فیزیکی و ظاهری با اطلاعات درج شده در وبسایت مغایرت داشته باشد.

-در صورت وجود مغایرت حداکثر تا 24 ساعت به واحد فروش و خدمات پس از فروش کوچه بازار از طریق تلفن ، رایچت یا ایمیل اعلام گردد.

-اگر مغایرت،بدون نیاز به باز کردن بسته بندی کالا قابل تشخیص باشد، مثل رنگ یا مشخصات درج شده روی بدنه، باید کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد.

-عکس محصولات تا حد امکان برای اطلاع و کمک به خرید مشتری محترم می‌باشد و از آنجا که ممکن است در پاره ای از جزئیات با کالای اصلی متفاوت باشد به استناد آنها نمیتوان اعلام مغایرت کرد.ملاک مغایرت در مشخصات کالا ، مشخصات درج شده برای هر محصول در بخش "مشخصات فنی" داخل وبسایت است.

-در صورتی که تشخیص مغایرت بدون باز کردن بسته بندی امکان پذیر باشد ، امکان رسیدگی به درخواست مغایرت در صورتی وجود دارد که کالا از حالت اورجینال یا بسته بندی اولیه خود خارج نشده باشد.

-در صورتی که تشخیص مغایرت نیاز به باز کردن بسته بندی دارد از دور ریختن کارتن و جعبه اصلی محصول خودداری نمایید.

توجه:

استفاده از این خدمات تنها در صورتی امکان پذیر است که کالا به همراه جعبه و کارتن اصلی محصول و بدون آسیب دیدگی به کوچه بازار ارجاع گردد، همچنین از نوشتن و برچسب زدن جهت توضیحات ، آدرس یا هر مورد دیگری بر روی جعبه و کارتن اصلی کالا جداً خودداری نمایید. 

 

اگر کالا در اثر حمل و نقل توسط شرکت های خدمات حمل و نقل آسیب دیده باشد.

-ابتدا مشتری محترم از تحویل گرفتن کالا خودداری نماید و از طریق تماس تلفنی با واحد پشتیبانی کوچه بازار در زمان تحویل موضوع را اطلاع دهد.

-از آنجایی که بسته بندی مرسولات بصورت کاملا استاندارد و با توجه به ایمنی کالا انجام میپذیرد، تحویل به هر یک از شرکت های معتبر حمل و نقل به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه مرسوله بدین معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و نقل و تحویل بر عهده شرکت حمل و نقل است و کوچه بازار تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و طبق اصول تسهیل در امور پیگیری، خسارت را جبران میکند.

-لازم به ذکر است که جعبه و کارتن اصلی محصولات نگهداری شود و از دور ریختن آن جدا خوددداری نمایید.انجام این خدمات تنها در صورتی امکان پذیر است که کالا در جعبه و کارتن اصلی خود به کوچه بازار ارجاع گردد. از نوشتن یا برچسب زدن هرگونه آدرس و توضیحات یا هر مورد دیگری روی جعبه و کارتن اصلی کالا و یا مخدوش و پاره کردن جعبه و کارتن جداً خودداری شود.

- کالای آسیب دیده و همه لوازم جانبی و متعلقات آن، باید به همان شکلی که مشتری تحویل گرفته است به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و فاکتور به خدمات پس از فروش کوچه بازار ارسال گردد.

توجه:

-پس از بررسی کالاهای مرجوعی توسط کارشناسان خدمات پس از فروش کوچه بازار، در صورتی که کالا خارج از ضوابط و مقررات درج شده در وبسایت مرجوع شده باشد و بدون ایراد تشخیص داده شود، برای مشتری ارسال می‌شود. در صورت استنکاف مشتری از  تحویل کالای سالم و بدون ایراد، کالای مزبور به مدت یک ماه بصورت امانت نزد کوچه بازار در واحد خدمات پس از فروش باقی می‌ماند و با انقضای این مهلت کوچه بازار در قبال کالا و زیان‌های وارده بر آن یا مفقود شدن آن هیچ‌گونه مسئولیتی نخواهد داشت.