مرکز تماس و پشتیبانی
گفتگو را شروع کنید
سلام! برای آغاز گفتگو روش پشتیبانی مورد نظر را انتخاب نمایید.
پرداخت در محل
بازار
 

 

کوچه بازار همواره در تلاش است که سفارش‌های مشتریان را صحیح و سالم و مطابق آنچه خریدار در سایت ثبت نموده، تحویل دهد. با این وجود اگر خطایی صورت گرفت، حق مشتریان برای بازگشت کالا و عودت مبلغ تا 7 روز کاملا محفوظ است.  

 

اگر کالای خریداری شده از نظر فیزیکی و ظاهری با اطلاعات درج شده در وبسایت مغایرت داشته باشد...

در صورت وجود مغایرت باید حداکثر تا 24 ساعت کاری به واحد فروش و خدمات پس از فروش کوچه بازار از طریق تلفن، ایمیل یا شبکه‌های اجتماعی (واتسپ، تلگرام، ایتا) اعلام گردد. (تماس با کوچه‌بازار)

اگر مغایرت، بدون نیاز به باز کردن بسته بندی کالا قابل تشخیص باشد، مثل رنگ یا مشخصات درج شده روی بدنه، باید کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد.

عکس محصولات تا حد امکان برای اطلاع و کمک به خرید مشتری محترم می‌باشد و از آنجا که ممکن است در پاره‌ای از جزئیات با کالای اصلی متفاوت باشد به استناد آنها نمیتوان اعلام مغایرت کرد. ملاک مغایرت در مشخصات کالا، مشخصات درج شده برای هر محصول در بخش "مشخصات فنی" داخل وبسایت است.

در صورتی که تشخیص مغایرت بدون باز کردن بسته بندی امکان پذیر باشد، امکان رسیدگی به درخواست مغایرت در صورتی وجود دارد که کالا از حالت اورجینال یا بسته بندی اولیه خود خارج نشده باشد.

در صورتی که تشخیص مغایرت نیاز به باز کردن بسته بندی دارد از دور ریختن کارتن و جعبه اصلی محصول خودداری نمایید.

 

توجه:

استفاده از این خدمات تنها در صورتی امکان پذیر است که کالا به همراه جعبه و کارتن اصلی محصول و بدون آسیب دیدگی به کوچه بازار ارجاع گردد، همچنین از نوشتن و برچسب زدن جهت توضیحات ، آدرس یا هر مورد دیگری بر روی جعبه و کارتن اصلی کالا جداً خودداری نمایید. 

 

اگر کالا در اثر حمل و نقل توسط شرکت‌های خدمات حمل و نقل آسیب دیده باشد.

• ابتدا مشتری محترم از تحویل گرفتن کالا خودداری نماید و از طریق تماس تلفنی با واحد پشتیبانی کوچه بازار در زمان تحویل موضوع را اطلاع دهد.

• از آنجایی که بسته بندی مرسولات بصورت کاملا استاندارد و با توجه به ایمنی کالا انجام میپذیرد، تحویل به هر یک از شرکت های معتبر حمل و نقل به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه مرسوله بدین معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و نقل و تحویل بر عهده شرکت حمل و نقل است و کوچه بازار تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و طبق اصول تسهیل در امور پیگیری، خسارت را جبران میکند.

• لازم به ذکر است که جعبه و کارتن اصلی محصولات نگهداری شود و از دور ریختن آن جدا خوددداری نمایید. انجام این خدمات تنها در صورتی امکان پذیر است که کالا در جعبه و کارتن اصلی خود به کوچه بازار ارجاع گردد. از نوشتن یا برچسب زدن هرگونه آدرس و توضیحات یا هر مورد دیگری روی جعبه و کارتن اصلی کالا و یا مخدوش و پاره کردن جعبه و کارتن جداً خودداری شود.

• کالای آسیب دیده و همه لوازم جانبی و متعلقات آن، باید به همان شکلی که مشتری تحویل گرفته است به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و فاکتور به خدمات پس از فروش کوچه بازار ارسال گردد.

 

توجه:

پس از بررسی کالاهای مرجوعی توسط کارشناسان خدمات پس از فروش کوچه بازار، در صورتی که کالا خارج از ضوابط و مقررات درج شده در وبسایت مرجوع شده باشد و بدون ایراد تشخیص داده شود، برای مشتری ارسال می‌شود. در صورت استنکاف مشتری از  تحویل کالای سالم و بدون ایراد، کالای مزبور به مدت دو ماه بصورت امانت نزد کوچه بازار در واحد خدمات پس از فروش باقی می‌ماند و با انقضای این مهلت کوچه بازار در قبال کالا و زیان‌های وارده بر آن یا مفقود شدن آن هیچ‌گونه مسئولیتی نخواهد داشت.