مرکز تماس و پشتیبانی
گفتگو را شروع کنید
سلام! برای آغاز گفتگو روش پشتیبانی مورد نظر را انتخاب نمایید.
مرکز خرید عمده و خرده کوچه بازار
بازار

تحویل درب انبار شرکت


ما برای راحتی مشتریانی که به محدوده بازار بزرگ تهران رفت و آمد دارند یا مشتریانی که ترجیح می‌دهند کالای مورد نظرشان را شخصاً تحویل بگیرند امکان تحویل درب انبار شرکت را با هماهنگی قبلی فراهم کرده‌ایم.

شما با انتخاب این گزینه بعد از نهایی شدن سفارش و خرید از وبسایت کوچه بازار، می‌توانید با هماهنگی‌های لازم کالای خود را درب انبار شرکت تحویل بگیرید. 

توجه:
با انتخاب گزینه‌ی تحویل درب شرکت شما تنها هزینه خرید کالا را پرداخت کرده و کالای شما در انبار کوچه بازار تا زمان تحویل نگهداری می‌گردد.

 

* * *

تحویل با پیک شرکت
(ویژه مناطق 22گانه شهر تهران)

شما می‌توانید با انتخاب گزینه «تحویل با پیک شرکت» هنگام نهایی کردن سفارش خود، تا قبل از ساعت 12:00 روز خرید در همان روز،‌‌ سفارش خود را تحویل بگیرید.

حداکثر زمان تحویل کالا تا ساعت 20:00 شامگاه همان روز می‌باشد.

مشتریان عزیز سرویس تحویل با پیک شامل شهر های حومه تهران نمی‌شود.

توجه:
اگر قصد دارید سفارش شما در ساعت مشخصی به دستتان برسد می‌توانید از طریق تماس با شماره 55983603-021 (داخلی دو ـ بخش پیگیری سفارش‌ها) یا در بخش پروفایل کاربری، قسمت پشتیبانی آنلاین، تیکت ارسال کنید و این موضوع را اعلام نمایید تا با هماهنگی لازم تحویل سفارش انجام شود. یا این که از طریق شماره 09195681364 ایتا، واتس‌اپ یا تلگرام فروشگاه این موضوع را در میان بگذارید.

 

* * *

ارسال با پست

با انتخاب گزینه «ارسال با پست» چنانچه زمان ثبت سفارش شما تا قبل از ساعت 10:00 صبح روز شنبه تا چهارشنبه باشد، سفارش شما در همان روز تحویل اداره پست می‌گردد و اگر سفارش شما بعد از ساعت 10:00 ثبت شود، کالای مورد نظر بعد از یک روز کاری تا قبل از ظهر تحویل اداره پست می‌گردد.

توجه:
زمان تحویل کالا به مشتریان توسط اداره پست، وابسته به دفاتر پستی هر شهر متغیر است.

 

* * *

ارسال با تیپاکس

سفارشات ثبت شده تا قبل از ساعت 14:00 در همان روز و سفارشات ثبت شده بعد از این ساعت، صبح روز کاری بعد تحویل تیپاکس می‌شوند.

مشتریان عزیز با توجه به قوانین تیپاکس ارسال کالا از طریق تیپاکس به برخی از شهر‌ها امکان پذیر نیست. با کلیک روی لیست نمایندگی های تیپاکس می‌توانید از امکان پذیر بودن یا نبودن ارسال کالا به شهر مورد نظرتان مطلع شوید.

زمان تحویل کالا به مشتریان توسط تیپاکس، وابسته به اداره تیپاکس هر ‌شهر متغیر است.

توجه:
کوچه بازار بابت هزینه ارسال درون شهری برای اداره تیپاکس هزینه ای دریافت نمی‌کند.
هزینه ارسال به شهر مقصد توسط تیپاکس بصورت پسکرایه می‌باشد و این هزینه طبق ابعاد، ‌وزن و مسافت بر اساس تعرفه اداره تیپاکس در زمان تحویل از گیرنده دریافت خواهد شد.

 

 

* * *

ارسال با باربری

کوچه بازار برای برخی از محصولات که دارای ابعادی بزرگتر از استانداردهای شرکت پست و تیپاکس هستند (مانند یخچال، ماشین لباسشویی، میزهای اداری و...) امکان «ارسال با باربری» را برای شما فراهم کرده است.


اگر ابعاد کالای انتخابی شما از وبسایت، بزرگتر از حد معمول و استاندارد شرکت پست و تیپاکس بود، می‌توانید هنگام نهایی کردن سفارش این گزینه را انتخاب کنید. 

توجه:
هزینه ارسال توسط باربری بصورت پسکرایه می‌باشد و این هزینه بر اساس ابعاد، ‌وزن و مسافت، طبق تعرفه‌ی باربری، در زمان تحویل از گیرنده دریافت خواهد شد.


انتخاب هر روش به منزله آگاهی از قوانین و شرایط آن می‌باشد.