مرکز تماس و پشتیبانی
گفتگو را شروع کنید
سلام! برای آغاز گفتگو روش پشتیبانی مورد نظر را انتخاب نمایید.
دعوت به همکاری
بازار

تحویل درب انبار شرکت


ما برای راحتی مشتریانی که به محدوده بازار بزرگ تهران رفت و آمد دارند یا مشتریانی که ترجیح می‌دهند کالای مورد نظرشان را شخصاً تحویل بگیرند امکان تحویل درب انبار شرکت را با هماهنگی قبلی فراهم کرده‌ایم.

بعد از نهایی شدن سفارش و خرید از وبسایت کوچه بازار با شما تماس می‌گیریم و هماهنگی‌های لازم برای تحویل کالا درب انبار شرکت انجام می‌شود.

توجه:
با انتخاب گزینه‌ی تحویل درب شرکت شما تنها هزینه خرید کالا را پرداخت کرده و کالای شما در انبار کوچه بازار تا زمان تحویل بایگانی می‌گردد.

 

* * *

تحویل با پیک شرکت
(ویژه مناطق 22گانه شهر تهران)

شما می‌توانید با نهایی کردن سفارش خود تا قبل از ساعت 12:00 روز خرید در وبسایت کوچه بازار در همان روز،‌‌ سفارش خود را تحویل بگیرید.

حداکثر زمان تحویل کالا تا ساعت 20:00

مشتریان عزیز سرویس تحویل با پیک شامل شهر های حومه تهران نمی‌شود.

توجه:
اگر قصد دارید سفارش شما در ساعت مشخصی به دستتان برسد می‌توانید از طریق تماس با شماره 55983603-021 (داخلی یک)  این موضوع را اعلام نمایید تا با هماهنگی لازم تحویل سفارش انجام شود، همچنین از طریق شماره 09195681364 با واتس اپ فروشگاه این موضوع را در میان بگذارید.

 

* * *

ارسال با پست

چنانچه زمان ثبت سفارش شما تا قبل از ساعت 10:00 (از شنبه تا چهارشنبه) باشد، سفارش شما در همان روز تحویل اداره پست می‌گردد و اگر سفارش شما بعد از ساعت 10:00 ثبت شود، کالای مورد نظر بعد از یک روز کاری تا قبل از ظهر تحویل اداره پست می‌گردد.

توجه:
زمان تحویل کالا به مشتریان توسط اداره پست، وابسته به دفاتر پستی هر شهر متغیر است.

 

* * *

ارسال با تیپاکس

سفارشات ثبت شده تا قبل از ساعت 14:00 در همان روز و سفارشات ثبت شده بعد از این ساعت، صبح روز کاری بعد تحویل تیپاکس می‌شوند.

مشتریان عزیز با توجه به قوانین تیپاکس ارسال کالا از طریق تیپاکس به برخی از شهر‌ها امکان پذیر نیست. با کلیک روی لیست نمایندگی های تیپاکس می‌توانید از امکان پذیر بودن یا نبودن ارسال کالا به شهر مورد نظرتان مطلع شوید.

زمان تحویل کالا به مشتریان توسط تیپاکس، وابسته به اداره تیپاکس هر ‌شهر متغیر است.

توجه:
کوچه بازار بابت هزینه ارسال درون شهری برای اداره تیپاکس هزینه ای دریافت نمی‌کند.
هزینه ارسال توسط تیپاکس بصورت پسکرایه می‌باشد و این هزینه بر اساس ابعاد، ‌وزن و مسافت در زمان تحویل از گیرنده دریافت خواهد شد.

 

 

* * *

ارسال با باربری

کوچه بازار برای برخی از محصولات که دارای ابعادی بزرگتر از استانداردهای شرکت پست و تیپاکس هستند (مانند یخچال، ماشین لباسشویی، میزهای اداری و...) امکان «ارسال با باربری» را برای شما فراهم کرده است.

توجه:
هزینه ارسال توسط باربری بصورت پسکرایه می‌باشد و این هزینه بر اساس ابعاد، ‌وزن و مسافت، طبق تعرفه‌ی باربری، در زمان تحویل از گیرنده دریافت خواهد شد.


انتخاب هر روش به منزله آگاهی از قوانین و شرایط آن می‌باشد.