مرکز تماس و پشتیبانی
گفتگو را شروع کنید
سلام! برای آغاز گفتگو روش پشتیبانی مورد نظر را انتخاب نمایید.
پرداخت در محل
بازار

 

 

 

مرکز خرید کوچه‌بازار در سال 1400 تاسیس شد اما مدیران این مرکز خرید تجربه‌ای بزرگ و ارزشمند از سالها حضور در بازارهای عمده و خرده‌ی ایران را در دست دارند. فروشگاه اینترنتی کوچه بازار بر پایه اطلاع دقیق از موجودی و قیمت کالاهای مختلف در بازار شکل گرفت. آگاهی همیشگی از وضعیت کالاها، ارتباط تنگاتنگ با تولیدکنندگان و مشتریان به همراه سالها تجربه فعالیت در مرکز بازارهای داخلی، از داشته‌های ارزشمند مدیران این مرکز خرید آنلاین است. این دستاوردها به تیم جوان کوچه‌ بازار اجازه می‌دهد تا علاوه بر تأمین به‌موقع، ارسال سریع، بسته‌بندی اختصاصی و ویژه بتواند قیمت‌های مناسبی را هم تعیین نمایند.

فروشگاه اینترنتی کوچه‌ بازار دقیقا در مرکز بزرگترین بازار عمده فروشی ایران (بازار بزرگ تهران) قرار دارد. این دسترسی فوق‌العاده، استثنایی و کم‌نظیر برای تیم جوان و مدیران باتجربه که ویژگی‌های فعالیت در بازار را خوب می‌شناسند، این اجازه را داده است که به طور مستقل تأمین کالاها را به صورت عمده و خرده برعهده بگیرند.  

بنابراین قرار است تمام این ویژگی‌ها، امکانات و فرصت‌ها در خدمت مشتریان عزیز باشد تا بتوانند کالاهای مورد نظر خود را به صورت عمده و خرده تهیه نمایند.

در ماههای آینده بخش عمده فروشی سایت کوچه بازار هم راه اندازی می‌شود تا فروشندگان در سراسر ایران بتوانند از این مرکز خرید به صورت آنلاین کالای مورد نیاز خود را به قیمت عمده تامین نمایند.